Valvoja: Tuomaristo
Daniel Mesotitsch (AUT)[citation needed]
Jaroslav Soukup (CZE)[2]
Jean-Guillaume Béatrix (FRA)[3]
Matthias Bischl (GER)[4]
Florian Graf (GER)[5]
Michael Willeitner (GER)[4]
Rokas Suslavičius (LTU)[6]
Ole Einar Bjørndalen (NOR)[7]
Emil Hegle Svendsen (NOR)[8]
Mario Dolder (SUI)[citation needed]
Lowell Bailey (USA)[9]
Tim Burke (USA)[9]
Russell Currier (USA)[10]
Women
Darya Domracheva (BLR)[11]
Nadzeya Pisarava (BLR)[12]
Nadezhda Skardino (BLR)[13]
Julia Ransom (CAN)[14]
Veronika Zvařičová (CZE)[2]
Lena Arnaud (FRA)[15]
Marie Dorin Habert (FRA)[16]
Coline Varcin (FRA)[17]
Emőke Szőcs (HUN)[18]
Karin Oberhofer (ITA)[19][20]
Natalija Paulauskaitė (LTU)[6]
Hilde Fenne (NOR)[21]
Kaia Wøien Nicolaisen (NOR)[citation needed]
Weronika Nowakowska (POL)[22]
Éva Tófalvi (ROM)[18]
Olga Iakushova (RUS)[23]
Olga Podchufarova (RUS)[24]
Irina Uslugina (RUS)[25]
Anja Eržen (SLO)[26]
Mariya Panfilova (UKR)[27]
Pokljuka, Slovenia
su 2.12. Parisekaviesti
su 2.12. Sekaviesti
ke 5.12. Normaalikilpailu 20 km Miehet
to 6.12. Normaalikilpailu 15 km Naiset
pe 7.12. Pikakilpailu 10 km Miehet
la 8.12. Pikakilpailu 7,5 km Naiset
su 9.12. Takaa-ajo 15 km
su 9.12. Takaa-ajo 12,5 km
Hochfilzen, Itävalta
to 13.12. Pikakilpailu 7,5 km Naiset
pe 14.12. Pikakilpailu 10 km Miehet
la 15.12. Takaa-ajo 12,5 km Naiset
la 15.12. Takaa-ajo 15 km Miehet
su 16.12. Viesti 4x6 km Naiset
su 16.12. Viesti 4 x 7,5 km Miehet
Nove Mesto, Tsekki
to 20.12. Pikakilpailu 10 km Miehet
pe 21.12. Pikakilpailu 7,5 km Naiset
la 22.12. Takaa-ajo 12,5 km Miehet
la 22.12. Takaa-ajo 10 km Naiset
su 23.12. Yhteislähtö 15 km Miehet
su 23.12. Yhteislähtö 12,5 km Naiset
Oberhof, Saksa
to 10.1. Pikakilpailu 7,5 km Naiset
pe 11.1. Pikakilpailu 10 km Miehet
la 12.1. Takaa-ajo 10 km Naiset
la 12.1. Takaa-ajo 12,5 km Miehet
su 13.1. Viesti 4 x 6 km Naiset
su 13.1. Viesti 4 x 7,5 km Miehet
Ruhpolding, Saksa
ke 16.1. Pikakilpailu 10 km Miehet
to 17.1. Pikakilpailu 7,5 km Naiset
pe 18.1. Viesti 4 x 7,5 km Miehet
la 19.1. Viesti 4 x 6 km Naiset
su 20.1. Yhteislähtö 15 km Miehet
su 20.1. Yhteislähtö 12,5 km Naiset
Antholz-Anterselva, Italia
to 24.1. Pika 7,5 km Naiset
pe 25.1. Pika 10 km Miehet
la 26.1. Takaa-ajo 10 km Naiset
la 26.1. Takaa-ajo 12,5 km Miehet
su 27.1. Yhteislähtö 12,5 km Naiset
su 27.1. Yhteislähtö 15 km Miehet
Canmore, Kanada
to 7.2. Normaalikilpailu 20 km Miehet
to 7.2. Normaalikilpailu 15 km Naiset
la 9.2. Viesti 4 x 7,5 km Miehet
la 9.2. Viesti 4 x 6 km Naiset
su 10.2. Yhteislähtö 15 km Miehet
su 10.2. Yhteislähtö 12,5 km Naiset
Salt Lake City, USA
to 14.2. Pikakilpailu 7,5 km Naiset
pe 15.2. Pikakilpailu 10 km Miehet
la 16.2. Yhteislähtö 12,5 km Naiset
la 16.2. Yhteislähtö 15 km Miehet
su 17.2. Parisekaviesti
su 17.2. Sekaviesti
Ampumahiihdon MM
Östersund, Ruotsi
to 7.3. Sekaviesti
pe 8.3. Pikakilpailu 7,5 km Naiset
la 9.3. Pikakilpailu 10 km Miehet
su 10.3. Takaa-ajo 10 km Naiset
su 10.3. Takaa-ajo 12,5 km Miehet
ti 12.3. Normaalikilpailu 15 km Naiset
ke 13.3. Normaalikilpailu 20 km Miehet
to 14.3. Parisekaviesti
la 16.3. Viesti 4 x 6 km Naiset
la 16.3. Viesti 4 x 7,5 km Miehet
su 17.3. Yhteislähtö 12,5 km Naiset
su 17.3. Yhteislähtö 15 km Miehet
Holmenkollen, Norja
to 21.3. Pikakilpailu 7,5 km Naiset
pe 22.3. Pikakilpailu 10 km Miehet
la 23.3. Takaa-ajo 10 km Naiset
la 23.3. Takaa-ajo 12,5 km Miehet
su 24.3. Yhteislähtö 12,5 km Naiset
su 24.3. Yhteislähtö 15 km Miehet
WebSlave kirjoitti:6.11. Oloksen tarkkailukilpailun tulokset.
KattiMatti kirjoitti:Juu kisaa vaan kehiin.
Käyttäjiä lukemassa tätä aluetta: Ei rekisteröityneitä käyttäjiä ja 0 vierailijaa