Maanantai 6.8.2018
16:05 Moukarinheitto, miehet karsinta
16:30 100m pikajuoksu, miehet alkuerät
16:35 Pituushyppy, miehet karsinta
17:05 400m aidat, miehet alkuerät
17:30 Moukarinheitto, miehet karsinta
17:35 Kuulantyöntö, miehet karsinta
17:45 100m pikajuoksu, naiset alkuerät
18:55 Kuulantyöntö, miehet karsinta
Tiistai 7.8.2018
08:35 50km kävely, miehet & naiset finaali
09:30 100m pikajuokse, 10-ottelu miehet
09:40 Kiekonheitto, miehet karsinta
10:00 400m aidat, naiset alkuerät
10:10 Kuulantyöntö, naiset karsinta
10:30 Pituushyppy, 10-ottelu miehet
10:35 400m aidat, miehet alkuerät
11:05 800m, naiset karsinta
11:10 Kiekonheitto, miehet karsinta
11:40 3000m esteet, miehet alkuerät
11:50 Kuulantyöntö, 10-ottelu miehet
18:30 Korkeushyppy, 10-ottelu miehet
18:45 Moukarinheitto, miehet finaali
19:05 100m pikajuoksu, naiset välierä
19:05 Seiväshyppy, naiset karsinta
19:30 100m pikajuoksu, miehet välierä
19:55 400m aidat, miehet välierä
20:20 10 000m, miehet finaali
20:33 Kuulantyöntö, miehet finaali
21:00 400m, 10-ottelu miehet
21:30 100m pikajuoksu, naiset finaali
21:50 100m pikajuoksu, miehet finaali
Keskiviikko 8.8.2018
09:35 110m aidat, 10-ottelu miehet
10:10 100m aidat, naiset alkuerät
10:20 Kiekonheitto, 10-ottelu miehet A
10:50 200m pikajuoksu, miehet alkuerät
11:05 Kolmiloikka, naiset karsinta
11:30 400m, naiset alkuerät
11:40 Kiekonheitto, 10-ottelu miehet B
12:00 Seiväshyppy, 10-ottelu miehet A
12:05 1500m, miehet alkuerät
13:00 Keihäänheitto, miehet karsinta
13:15 Seiväshyppy, 10-ottelu miehet B
14:25 Keihäänheitto, miehet karsinta
17:50 Keihäänheitto, 10-ottelu miehet A
18:25 Korkeushyppy, naiset karsinta
19:00 Keihäänheitto, 10-ottelu miehet B
19:10 400m aidat, naiset välierä
19:35 400m, miehet välierä
19:45 Pituushyppy, miehet finaali
20:00 800m, naiset välierä
20:15 Kuulantyöntö, naiset finaali
20:20 200m pikajuoksu, miehet välierä
20:25 Kiekonheitto, miehet finaali
20:45 10 000m, naiset finaali
21:35 1500m, 10-ottelu miehet
Torstai 9.8.2018
09:30 Kiekonheitto, naiset karsinta
10:00 100m aidat, 7-ottelu naiset
10:30 Pituushyppy, naiset karsinta
10:50 Korkeushyppy, 7-ottelu naiset
10:55 110m aidat, miehet alkuerä
11:00 Kiekonheitto, naiset karsinta
11:30 800m, miehet alkuerä
12:30 Keihäänheitto, naiset karsinta A
14:00 Keihäänheitto, naiset karsinta B
19:15 Seiväshyppy, naiset finaali
19:20 Kuulantyöntö, 7-ottelu naiset
19:25 100m aidat, naiset välierä
19:45 Korkeushyppy, miehet karsinta
19:50 400m, naiset välierä
20:15 400m aidat, miehet finaali
20:22 Keihäänheitto, miehet finaali
20:30 200m pikajuoksu, 7-ottelu naiset
21:00 200m pikajuoksu, miehet finaali
21:20 3000m esteet, miehet finaali
21:50 100m aidat, naiset finaali
Perjantai 10.8.2018
10:00 Moukarinheitto, naiset karsinta
10:50 Pituushyppy, 7-ottelu naiset
11:15 Seiväshyppy, miehet karsinta
11:25 200m pikajuoksu, naiset alkuerä
11:30 Moukarinheitto, naiset karsinta
12:00 1500m, naiset alkuerä
12:25 3000m esteet, naiset alkuerä
12:40 Pituushyppy, 7-ottelu naiset
13:05 4x400m viesti, miehet alkuerä
13:40 4x400m viesti, naiset alkuerä
14:05 Keihäänheitto, 7-ottelu naiset
19:10 110m aidat, miehet välierä
19:20 Korkeushyppy, naiset finaali
19:35 800m, miehet välierä
19:55 200m pikajuoksu, naiset välierä
20:10 Kolmiloikka, naiset finaali
20:20 800m, 7-ottelu naiset
20:25 Keihäänheitto, naiset finaali
20:50 400m aidat, naiset finaali
21:05 400m, miehet finaali
21:20 800m, naiset finaali
21:35 110m aidat, miehet finaali
21:50 1500m, miehet finaali
Lauantai 11.8.2018
09:05 20km kävely, naiset finaali
10:55 20km kävely, miehet finaali
20:00 Korkeushyppy, miehet finaali
20:05 Pituushyppy, naiset finaali
20:20 400m, naiset finaali
20:25 Kiekonheitto, naiset finaali
20:35 800m, miehet finaali
20:50 200m pikajuoksu, naiset finaali
21:00 5000m, miehet finaali
21:30 4x400m, miehet finaali
21:50 4x400m, naiset finaali
Sunnuntai 12.8.2018
09:05 Maratooni, naiset
09:30 Maratooni, miehet
19:10 Seiväshyppy, miehet finaali
19:30 Moukarinheitto, naiset finaali
19:30 4x100m viesti, naiset alkuerä
19:50 4x100m viesti, miehet alkuerä
20:05 Kolmiloikka, miehet finaali
20:15 3000m esteet, naiset finaali
20:35 1500m, naiset finaali
20:55 5000m, naiset finaali
21:20 4x100m, naiset finaali
21:35 4x100m, miehet finaali