Sivu 1/12

Sekalaisia horinoita

ViestiLähetetty: 29.05.2020 19.16
Kirjoittaja finishbetter
Wanha kunnon Black lives matters vie koronaa jenkkilässä 6 - 0 :lol:
Mahtoiko cnn pidätys video olla ns fakenewsiä, olipas pleesua Trumpilta, mut toisaalta hyvä kun menee läpi että jengi saa haastaa noikin firmat oikeuteen.

Maailma on täysin sekaisin ja paheenee vaan, hienoa nähdä että media VIHDOINKIN ottaa gsm tosissaan! jopa puhuvat avoimesti tulevasta minijääkaudesta.

Re: Korona thread

ViestiLähetetty: 29.05.2020 20.18
Kirjoittaja AH-fani
Nanosirulla voi murhata laajoja ihmisryhmiä napin painalluksella.

Bill Gates on todistetusti myrkyttänyt kehitysmaalaisia huonoilla rokotteilla. Hän on puhunut myös tavoitteenaan olevan väestön vähentäminen. Hän tekee myrkkybisneksellään myös paljon rahaa. En lähde enemmän pohtimaan syvemmin murhaamisen syitä tässä.

Re: Korona thread

ViestiLähetetty: 29.05.2020 22.43
Kirjoittaja finishbetter
Yhdysvallat jättää who:n ! Hienoa trump.
Harmi vaan että Bill Gates:in vaikutusvalta nousee... kun tämä satanisti sponsoroi who:ta. Trump pitäis jotenkin saada who;n ajettua alas

Re: Korona thread

ViestiLähetetty: 30.05.2020 04.04
Kirjoittaja rulezman
En lähde enemmän pohtimaan syvemmin murhaamisen syitä tässä.

Miksi? Pelkäätkö, että tajuaisit itsekin "ajatustesi" absurdiuden? Välillä on hyvä hei haasta itseään ja poistua mukavuusalueltaan, voi vaikka vahingossa oppia jotain uutta!

Re: Korona thread

ViestiLähetetty: 30.05.2020 16.24
Kirjoittaja finishbetter
CNN vihan kohteena, näin voi käydä ku syöttää fake news 24/7 . Toki jotain outoa tässä clipissä

https://www.youtube.com/watch?v=Oc3y-U55f_4

Poliisit pelkää niin prkleesti ja ovat talon sisällä :ylos: paitsi yks sankari joka chillaa väkijoukossa talon ulkopuolella ? :ylos:

Re: Korona thread

ViestiLähetetty: 31.05.2020 09.51
Kirjoittaja finishbetter
Seurasin eilen protesteja ympäri jenkkilää, Chicago ja Seattle oli pahimmat mielestäni, chicagossa poliisi oli hätää kärsimässä mut sai tilanteen haltuun. Eskaloituuko vai jokos pahimmat paineet purkaantui ?

Mut tosiaan tää on vasta esileikkiä, katotaan.

Re: Korona thread

ViestiLähetetty: 31.05.2020 10.42
Kirjoittaja joe
finishbetter kirjoitti:Seurasin eilen protesteja ympäri jenkkilää, Chicago ja Seattle oli pahimmat mielestäni, chicagossa poliisi oli hätää kärsimässä mut sai tilanteen haltuun. Eskaloituuko vai jokos pahimmat paineet purkaantui ?

Mut tosiaan tää on vasta esileikkiä, katotaan.

En ole jaksanut seurata mutta onko nämä niitä vasemmistolaisten parempia mielenosoituksia?

Re: Sekalaisia horinoita

ViestiLähetetty: 31.05.2020 16.17
Kirjoittaja finishbetter
Niitäpä juuri, mut jos verrtaa vaikka losin 92 mellakoihin niin nää eroaa silleen niistä että nyt mellakoidaan lähes kaikissa isoissa kaupungeissa. Ja valkoiset ei ole kohteena vaan moni protestoi ns erliittiä vastaan. Yksi totesi että pakko purkaa vihaa ku teen työtä ja rahat ei riitä ku ruokaan. Mut ohjatulta vaikuttaa, että saadaan jengi yllytetyks sit psykologia hoitaa loput. wallstreet protestit v 2.0

Ainakin Seattle kutsui National Guardin apuun, mut niitä saatiin vaan noin 80kpl heti loput tänään yht 200 puhuttiin, ja huom Eivät saa olla asestautuneita :D Whats the point ?

Korostuu taas somen täyrkeys, saa paljon paljon enemmän infoa ku mitä virallisten medioitten kautta. Paikalliset kuvaa ja välittää suorina. Ainut oikea tapa!

Re: Sekalaisia horinoita

ViestiLähetetty: 01.06.2020 00.07
Kirjoittaja finishbetter
Philadelphiassa ja Santa monicassa ainakin, tavara vaihtaa omistajaa... huh huh mikä meininki

Re: Sekalaisia horinoita

ViestiLähetetty: 01.06.2020 01.44
Kirjoittaja finishbetter
Koko los angeles countyyn ulkonamisliiku kielto 18.00 - 06.00 National guard on kaduilla mutta riittääkö määrä ? Voi olla raju yö sielläpäin maailmaa.

Re: Sekalaisia horinoita

ViestiLähetetty: 02.06.2020 00.54
Kirjoittaja finishbetter
Trump päätti sitten lopettaa mellakat Jos ei osavaltiot saa tilanteen kuntoon (kutsuvat national guardin apuun), hän määrää armeijan kaduille niihin osavaltioin. jne :ylos:

Prisonit tulevat täyttymään ja nopeaan tahtiin, kaikki jotka ovat ulkona esim washingtonissa 19.00 jälkeen passitetaan suoraan putkaan. Antifa on nykyään jekeissä virallinen terrorijärjestö ja tuomiot sen mukaiset.

Täähän alkaa näyttämään Material law:lta

Re: Sekalaisia horinoita

ViestiLähetetty: 02.06.2020 01.12
Kirjoittaja finishbetter
Ollut suht hiljaista mut trumpin puhen jälkeen noin 30 rotan jengi rupes luutaamaan californian venicessa. Ensin apteekkiin ja sit puhelin kauppaan, ties etukäteen poliisintulosta.. varmaan scannerit käytössä.

Re: Sekalaisia horinoita

ViestiLähetetty: 02.06.2020 01.19
Kirjoittaja finishbetter
Armeijan poliisit ovat jo nyt ilmestynyt washingtonin kaduille, kello on paikallista aikaa 19.17.. koht alkaa tapahtumaan jos jengi ite tajua lähteä koteihinsa. Veniceen valuu poliiseja, rottajahtiin.

Re: Sekalaisia horinoita

ViestiLähetetty: 02.06.2020 03.14
Kirjoittaja varis
Yhden narkkineekerin takia? Eijumalauta missä on KKK?

Re: Korona thread

ViestiLähetetty: 02.06.2020 04.58
Kirjoittaja AH-fani
rulezman kirjoitti:
En lähde enemmän pohtimaan syvemmin murhaamisen syitä tässä.

Miksi? Pelkäätkö, että tajuaisit itsekin "ajatustesi" absurdiuden? Välillä on hyvä hei haasta itseään ja poistua mukavuusalueltaan, voi vaikka vahingossa oppia jotain uutta!


Älä maanittele. Tässä kuitenkin esimerkki BG:n hyväntekeväisyydestä:

"Länsimaissa (ei siis Afrikassa) DTP-rokotteesta oli luovuttu jo aiemmin (1990-luvulla), kun oli saatu tuhansia raportteja kuolemista ja aivovaurioista. Afrikassa sen sijaan Bill Gates (ja hänen toimijansa GAVI ja WHO) tekivät DTP:stä ensisijaisen rokotteen lapsille.

Tutkijat järkyttyivät, kun he tutkivat vuosia kestänyttä ”luonnollista koetta” Guinea Bissaussa, jossa 50% lapsista kuolee ennen viiden vuoden ikää. Kyseisessä maassa lapsia oli rokotettu DTP-rokotteella kolmen tai kuuden kuukauden iässä. Tutkijat havaitsivat, että DTP:llä rokotettuja tyttöjä kuoli 10 kertaa enemmän kuin rokottamattomia lapsia. Vaikka rokotetuilla oli suojaa noita kolmea sairautta vastaan, he olivat paljon enemmän alttiita muille vaarallisille taudeille kuin heidän rokottamattomat toverinsa. Rokote siis ilmeisesti horjutti ja heikensi heidän immuunijärjestelmäänsä. Tutkijat päätyivät toteamukseen, että DTP-rokote tappaa enemmän lapsia kuin ne taudit, joita vastaan sen on tarkoitus antaa suoja. Lisäksi on mahdollista, että miljoonia lapsia on vahingoittunut rokotteesta.

Itse pidän Bill Gatesia, rokotevalmistajia ja rokotteita levittäviä laitoksia ja järjestöjä (Suomessa esim. THL) raakoina ja paatuneina rikollisina, jotka kuuluvat telkien taakse."

http://www.magneettimedia.com/royhkeys- ... ment-47475

https://childrenshealthdefense.org/news ... t-targets/

Re: Sekalaisia horinoita

ViestiLähetetty: 02.06.2020 07.27
Kirjoittaja rulezman
Kai olet itse muistanut kieltäytyä mm. tuhkarokkorokotteesta?

Re: Sekalaisia horinoita

ViestiLähetetty: 02.06.2020 10.11
Kirjoittaja finishbetter
Täähän alkoi BLM juttuna mut Antifa ja muut äärivasemmistot (Sandersin) kannattajat, käyttää tämän hyväkseen. Jengit ja tavalliset köyhät käy tyhjentämässä kaupat. Tossa pari yötä sitten phillyssä kovia tarjouksia ?

https://www.youtube.com/watch?v=0790lP0Mris

Tiileskivi paletteja ilmestynyt eri puolille kaupunkeja, just sopivasti ja strateegisesti oikeisiin paikkoihin.

Project Veritas puolivuotta sitten tekemä juttu missä Bernie kannattajat kertovat tulevasta. undercover tietty
https://www.youtube.com/watch?v=d9dMFJL-cag

Ainut positiivinen juttu tässä taitaa olla se että jengi ei välitä mistään covid 19 pelleilystä, mut toisaalta se on jo liian myöhäistä.

Re: Sekalaisia horinoita

ViestiLähetetty: 02.06.2020 10.28
Kirjoittaja RobinHood
No mutta mistä mellakat saivat alkunsa?

No siitä että koronarajoitusten seurauksena ravintolan portsari(George Floyd) ja lukuisia muita oli jäänyt työttömäksi maassa jossa ei ole sosiaaliturvaa. Mitä minä sanoin juuri tuossa, että nämä koronarajoitukset aiheuttavat paljon suurempia ongelmia kuin itse tauti.

Kuvitellaanko, että Suomi on jotenkin ulkona tästä? Annas kattoo kun €uro romahtaa Italian velkojen alle ja alkaa laajat mellakat Euroopassa. Esimakua tässä: 200 hengen joukkotappelu Helsingin Malmilla. https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/c136 ... 3d77df83b9

Re: Sekalaisia horinoita

ViestiLähetetty: 02.06.2020 11.40
Kirjoittaja finishbetter
Ei tietenkään suomi oo poikkeusmaa, tuleehan mellakat tännekin viimeistään kun jegillä ei oo varaa ruokaan.
Ja mitä enemmän uusia suomalaisia on maassa sitä hurjemmat niistä muodostuu. Kauhulla odotan toisen kvarttaalin tuloksia. Siitä se alkaa poijaat. Eli nauttikaa juhannuksesta!

Onhan toi blm levinnyt Englantiin Saksaan Australiaan Hollantiin. (tuki mielenosoituksia toistaiseksi)

Pitää myös muista että mm Obama tukee näitä organisaatioita. http://www.Obama.org

Sama lääkäri muuten joka tutki Epsteinin kuolinsyytä tutki tämän Lloydin:kin :ylos: jepp jepp siinäpä luotto kaveri :mrgreen:

https://streamable.com/rwxskr Ei se molotovin heittäminen ihan kaikilta onnistu :ylos:

Re: Sekalaisia horinoita

ViestiLähetetty: 02.06.2020 17.20
Kirjoittaja AH-fani
rulezman kirjoitti:Kai olet itse muistanut kieltäytyä mm. tuhkarokkorokotteesta?


Olen sitä ikäpolvea, että kaikki sairastivat tuhkarokon. Itse kuusivuotiaana