Wikipedia:
Wikipedia: Karsinnat
1. Kierros, pelataan 2.7 ja 9.7.
- Koodi: Valitse kaikki
1. Vikingur Reykjavik FC (ICE) - FC Koper (SVN)
2. FC Sheriff Tiraspol (MDA) - Odds BK (NOR)
3. FK Kukësi (ALB) - FC Torpedo-BelAZ Zhodino (BLR)
4. Alashkert FC (ARM) - St. Johnstone FC (SCO)
5. FK Jelgava (LTA) - PFC Litex Lovech (BUL)
6. Newtown AFC (WAL) - Valletta FC (MLT)
7. FC Dinamo Tblisi (GEO) - Gabala FK (AZE)
8. FK Renova (MKD) - FC Dacia Chișinău (MDA)
9. FK Olimpic (BIH) - FC Spartak Trnava (SVK)
10. FC Lusitanos (AND) - West Ham FC (ENG)
11. Glenavon FC (NIR) - FC Shakhtyor Soligorsk (BLR)
12. FC Differdange 03 (LUX) - Bala Town FC (WAL)
13. FK Shkëndija (MKD) - Aberdeen FC (SCO)
14. Víkingur Gøta (FOR) - Rosenborg BK (NOR)
15. SJK (FIN) - FH (ICE)
16. NSÍ Runavík (FOR) - Linfield FC (NIR)
17. Brøndby IF (DEN) - AC Juvenes/Dogana (SMR)
18. MTK Budapest FC (HUN) - FK Vojvodina (SRB)
19. Skonto FC (LTA) - St Patrick's Athletic FC (IRL)
20. FC Lahti (FIN) - IF Elfsborg (SWE)
21. FK Atlantas (LTU) - PFC Beroe Stara Zagora (BUL)
22. Debreceni VSC (HUN) - FK Sutjeska (MNE)
23. FC Ordabasy (KAZ) - Beitar Jerusalem FC (ISR)
24. Balzan FC (MLT) - FK Željezničar Sarajevo (BIH)
25. JK Sillamäe Kalev (EST) - HNK Hajduk Split (CRO)
26. FK Spartaks Jūrmala (LTA) - FK Budućnost Podgorica (MNE)
27. Red Star Belgrade (SRB) - FC Kairat (KAZ)
28. FC Flora Tallinn (EST) - FK Rabotnički (MKD)
29. UE Sant Julià (AND) - Randers FC (DEN)
30. FC Saxan (MDA) - Apollon Limassol (CYP)
31. FC Progrès Niederkorn (LUX) - Shamrock Rovers FC (IRE)
32. FC Aktobe (KAZ) - Nõmme Kalju FC (EST)
33. FC Dinamo Batumi (GEO) - AC Omonia (CYP)
34. FK Kruoja Pakruojis (LTU) - Jagiellonia Białystok (POL)
35. FC Shirak (ARM) - HŠK Zrinjski Mostar (BIH)
36. Cork City FC (IRE) - KR Reykjavík (ICE)
37. Go Ahead Eagles (NED) - Ferencvárosi TC (HUN)
38. FK Trakai (LTU) - HB (FOR)
39. KF Laçi (ALB) - Inter Baku PIK (AZE)
40. VPS (FIN) - AIK (SWE)
41. University College Dublin AFC (IRE) - F91 Dudelange (LUX)
42. NK Domžale (SVN) - FK Čukarički (SRB)
43. Glentoran FC (NIR) - MŠK Žilina (SVK)
44. FK Partizani Tirana (ALB) - Strømsgodset IF (NOR)
45. FK Mladost Podgorica (MNE) - Neftchi PFK (AZE)
46. NK Celje (SVN) - Śląsk Wrocław (POL)
47. SP La Fiorita (SMR) - FC Vaduz (LIE)
48. Birkirkara FC (MLT) - Ulisses FC (ARM)
49. Airbus UK Broughton FC (WAL) - NK Lokomotiva (CRO)
50. FC Botoșani (ROM) - FC Spartaki Tskhinvali (GEO)
51. College Europa FC (GIB) - ŠK Slovan Bratislava (SVK)
2. Kierros, pelataan 16.7 ja 23.7.
- Koodi: Valitse kaikki
1. FK Kukësi (ALB)/FC Torpedo-BelAZ Zhodino (BLR) - FK Mladost Podgorica (MNE)/Neftchi PFK (AZE)
2. Airbus UK Broughton FC (WAL)/NK Lokomotiva (CRO) - PAOK FC (GRE)
3. College Europa FC (GIB)/ŠK Slovan Bratislava (SVK) - University College Dublin AFC (IRE)/F91 Dudelange (LUX)
4. Go Ahead Eagles (NED)/Ferencvárosi TC (HUN) - Balzan FC (MLT)/FK Željezničar Sarajevo (BIH)
5. SP La Fiorita (SMR)/FC Vaduz (LIE) - FC Aktobe (KAZ)/Nõmme Kalju FC (EST)
6. FK Atlantas (LTU)/PFC Beroe Stara Zagora (BUL) - Brøndby IF (DEN)/AC Juvenes/Dogana (SMR)
7. Cork City FC (IRE)/KR Reykjavík (ICE) - Víkingur Gøta (FOR)/Rosenborg BK (NOR)
8. VPS (FIN)/AIK (SWE) - FC Shirak (ARM)/HŠK Zrinjski Mostar (BIH)
9. Legia Warsaw (POL) - FC Botoșani (ROM)/FC Spartaki Tskhinvali (GEO)
10. FK Renova (MKD)/FC Dacia Chișinău (MDA) - Glentoran FC (NIR)/MŠK Žilina (SVK)
11. FC Progrès Niederkorn (LUX)/Shamrock Rovers FC (IRE) - FC Sheriff Tiraspol (MDA)/Odds BK (NOR)
12. Hapoel Be'er Sheva (ISR) - FC Thun (SUI)
13. Red Star Belgrade (SRB)/FC Kairat (KAZ) - Alashkert FC (ARM)/St. Johnstone FC (SCO)
14. MTK Budapest FC (HUN)/FK Vojvodina (SRB) - FK Spartaks Jūrmala (LTA)/FK Budućnost Podgorica (MNE)
15. FK Kruoja Pakruojis (LTU)/Jagiellonia Białystok (POL) - FC Dinamo Batumi (GEO)/AC Omonia (CYP)
16. FK Jelgava (LTA)/PFC Litex Lovech (BUL) - FC Flora Tallinn (EST)/FK Rabotnički (MKD)
17. NK Domžale (SVN)/FK Čukarički (SRB) - FC Dinamo Tblisi (GEO)/Gabala FK (AZE)
18. Glenavon FC (NIR)/FC Shakhtyor Soligorsk (BLR) - Wolfsberger AC (AUT)
19. Trabzonspor (TUR) - FC Differdange 03 (LUX)/Bala Town FC (WAL)
20. Royal Charleroi SC (BEL) - FC Ordabasy (KAZ)/Beitar Jerusalem FC (ISR)
21. UE Sant Julià (AND)/Randers FC (DEN) - FC Lahti (FIN)/IF Elfsborg (SWE)
22. FK Mladá Boleslav (CZE) - FK Partizani Tirana (ALB)/Strømsgodset IF (NOR)
23. PFC Cherno More Varna (BUL) - FC Dinamo Minsk (BLR)
24. HNK Rijeka (CRO) - FK Shkëndija (MKD)/Aberdeen FC (SCO)
25. FC Lusitanos (AND)/West Ham FC (ENG) - Birkirkara FC (MLT)/Ulisses FC (ARM)
26. FC Saxan (MDA)/Apollon Limassol (CYP) - FK Trakai (LTU)/HB (FOR)
27. Vikingur Reykjavik FC (ICE)/FC Koper (SVN) - JK Sillamäe Kalev (EST)/HNK Hajduk Split (CRO)
28. SJK (FIN)/FH (ICE) - KF Laçi (ALB)/Inter Baku PIK (AZE)
29. Inverness Caledonian Thistle FC (SCO) - FC Astra Giurgiu (ROM)
30. FK Olimpic (BIH)/FC Spartak Trnava (SVK) - NSÍ Runavík (FOR)/Linfield FC (NIR)
31. FC Copenhagen (DEN) - Newtown AFC (WAL)/Valletta FC (MLT)
32. NK Celje (SVN)/Śląsk Wrocław (POL) - IFK Göteborg (SWE)
33. Skonto FC (LTA)/St Patrick's Athletic FC (IRL) - Debreceni VSC (HUN)/FK Sutjeska (MNE)
3. Kierros, pelataan 30.7./6.8.
Play-Off, pelataan 20.8./27.8.
Lohkovaiheen arvonta 28.8.